دوره آموزش مربیگری بدنسازی رایگان

جمع آوری و تهیه توسط محمد حسین جعفری

آموزش مربیگری بدنسازی رایگان

امروزه  در دنیای اینترنت آموزش های فراوانی در زمینه های مختلف می بینیم ، ولی اگر درحوزه بدنسازی و تناسب اندام بخواهییم آموزش خوبی  به زبان فارسی پیدا کنیم شاید نتوینیم بنابراین تصمیم گرفتم گه یک دوره آموزشی رایگان بدنسازی و تناسب اندام برای کسانی که میخواهند بدنسازی به طور علمی یاد بگیرید تهیه  کنم. 

قسمت صفر تعریف بدنسازی و نقشه راه

قسمت یک مفاهیم حرکت شناسی و انواع

در این ویدیو در مسیر آموزش مربیگری بدنسازی راجب مفاهیم اولیه حرکت شناسی گفتم به طور مثال سطوح حرکتی (مثل سطح سهمی یا ساجیتال) و حرکات مفصل های مختلف بدن مثل فلکشن زانو یا آرنج یا ابداکشن دست در مفصل شانه، صحبت کردم دانستن این موارد برای تحلیل حرکات بدنسازی ضروری است. به طور مثال وقتی بخواهیم حرکت اسکات را تحیلیل کنیم قطعا به این مفاهیم نیاز داریم.

قسمت دو حرکت شناسی مفصل کمربند شانه ایی

در این قسمت راجب نقش عضلات در حرکت شناسی و تحلیل مفصل کمربند شانه ایی و عضلات آن صحبت کردیم. یک مربی اگر ساختار مفاصل و عضلات را بشناسد خیلی راحت می تواند حرکت های جدید برای عضلات مختلف بسازد ضمن اینکه اینکه از آسیب جلوگیری میکند.

قسمت سوم حرکت شناسی مفصل شانه

در قسمت سوم از آموزش مربیگری بدنسازی راجب حرکت شناسی مفصل شانه صحبت کردم و عضلات آن را به طور کامل بررسی کردیم عضلات سینه پشتی بزرگ (عضله زیر بغل ) عضله دالی (سرشانه) و روتیتور کاف ها که در جلوگیری از آسیب مفصل شانه نقش دارد . خیلی ممنون میشم هر بازخوردی دارید بهم بگید. به امید مربی بدنساز های علمی

شماره تماس : 09375224805
محمد حسین جعفری مربی بدنساز
تمامی حقوق این سایت متعلق است به محمد حسین جعفری و استفاده از مطلب برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام منبع و لینک به منبع بلامانع است. محمد حسین جعفری© 2020